Najlepsi fotografowie ślubni z Lublina! Top 10!


Kiedy podejmujemy decyzję o zawarciu związku małżeńskiego, to musi wziąć pod uwagę
różne elementy, które musimy ze sobą zgrać. Jednym z nich jest zatrudnienie fotografa. A przecież wszyscy chcemy, aby był to najlepszy z najlepszych przedstawicieli swojego zawodu. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić właśnie takich najlepszych z najlepszych. Top 10 fotografów ślubnych z Lublina. Serdecznie zapraszamy!

DAWID JACEWSKI:
Ślub i wesele to takie momenty w życiu człowieka, które są pełne emocji. Ciężko się temu dziwić- to właśnie wtedy życie zmienia się nieodwracalnie. Dawid Jacewski jest takim fotografem, który jak mało kto potrafi uchwycić emocje. Jest też świetnym obserwatorem, jego uwadze nic nie umknie. Coś niesamowitego. Serdecznie polecamy tego właśnie fotografa. Jacewski twierdzi, że lubi to co robi i ciągle szuka nowych źródeł inspiracji. Wie, że nie może stać w miejscu. Ciekawią go historie ludzi i biografie wybitnych postaci. Współpracuje z wieloma organizacjami kulturalno- społecznymi. Posiada przestrzeń studyjną.

Dawid Jacewski

LOVE STORY
W swoich zdjęciach i filmach jak nikt inny ukażą historię Waszej miłości. Relacje ze ślubów tworzą w sposób bardzo profesjonalny, ale mają przy tym niezwykłe wyczucie.

LoveStory

GRZEGORZ CIEPEL
Grzegorz Ciepel jak mało kto ma świadomość, że fotografie ślubne to coś więcej niż odbitki- to pamiątka jednych z najpiękniejszych chwil w życiu Pary. Ciepel wie co mówi- jest nie tylko fotografem ślubnym, ale też mężem. Wie więc, co mówi. Ten fotograf uwielbia sesje plenerowe, ponieważ łączy w nich swoją pasję fotograficzną z pasją do fotografowania. Robił zdjęcia w dużych stolicach Europy. Narzeczeni, miłość to podróż, Grzegorz Ciepel chce ją odbyć razem z Wami.

Grzegorz Ciepiel

WASYLKO PRACOWNIA AUTORSKA
Uwaga uwaga- Oni są parą zawodowo i prywatnie. Tak więc kto jak nie oni będzie wiedział czym jest miłość? Pracując razem są w stanie wychwycić więcej niż gdyby pracowali oddzielnie. Doskonale się uzupełniają- ona jest twardo stąpającą po ziemi realistką, a on niepoprawnym optymistą smakującym światło jak czekoladę. Razem tworzą iście doskonały duet.

Wasylko Pracownia Autorska

NOWAKOWSCY.EU:
To małżeństwo połączyła nie tylko miłość, ale również pasja do robienia zdjęć. Pracują nad nimi razem- łącząc swoje spojrzenia na daną kwestię tworzą doskonały efekt. Nie stoją z boku, biorą aktywny udział w każdym elemencie ceremonii. Uważają, że ich największym atutem jest kreatywność w kwestii sesji plenerowych. Renata i Dawid Nowakowscy to prawdziwie kreatywne małżeństwo fotografów.

NOWAKOWSCY.EU

ŁAPACZE WSPOMNIEŃ:
To prawdziwi czarodzieje fotografii. Ich zdjęcia są niesamowite. Są profesjonalistami w swoim fachu. Jak nikt inny ukazują uczucia i emocje towarzyszące Parze w ich Wielkim Dniu. Są świetnymi obserwatorami.

Łapacze Wspomnień

KONRAD HUDAŚ:
Ten fotograf ma niezwykły dar- jak mało kto potrafi oddać za pomocą zdjęć klimat
Wielkiego Dnia Pary. Chwyta emocje i zatrzymuje je w kadrach. A trzeba zaznaczyć, że nie jest to łatwe zadanie- a tu się to udaje w stu procentach. Konrad Hudaś towarzyszy Parze Młodej przez cały ich Wielki Dzień- od przygotowań przez ceremonię po wesele. Full service! Proponuje również sesję plenerową, ponieważ wychodzi z założenia, że jest to wspaniała okazja do przygotowania cudownej pamiątki na lata.

Konrad Hudaś

PATRYK WOLAŃSKI:
Jeżeli kochasz swoją pracę, to tak naprawdę nigdy nie pracujesz. Patryk Wolański jest właśnie takim szczęśliwcem, który swoją pracę wręcz uwielbia. Od dziesięciu lat jest poświęcony fotografowaniu ślubów. Mieszka na Śląsku, ale fotografuje w całej Europie. W swoich fotografiach stawia na naturalność i prostotę.

Patryk Wolański

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MACIEJ KOZŁOWSKI:
Maciej Kozłowski jest fotografem niezwykle wszechstronnym, ale z pełnym przekonaniem zaznacza, że najbardziej lubi fotografować śluby- bo w końcu one, jak nic innego mają w sobie wielką magię. Kozłowski podkreśla, że lubi się kształcić- jest prawdziwym profesjonalistą. Jako rodowity Lublinianin zna wiele urokliwych miejsc w tym mieście.

Wybór fotografa na ślub jest niewątpliwie bardzo ważną i trudną decyzją. Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże Wam w podjęciu tej decyzji.

 

logo-zankyouźródło: http://www.zankyou.pl/?_ga=1.119769928.1181802686.1484302237