Na czym polega loteria?


Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to pomysł na wyjątkowe upominki dla gości weselnych oraz pomysł na dzielenie się swoim szczęściem z potrzebującymi.

Para młoda wybiera wzór losu i składa zamówienie. Losy układane są na stołach w sali weselnej, najczęściej przy winietkach. Goście są poinformowani na początku przyjęcia o udziale w loterii ślubne, każdy gość zdrapuje zdrapkę na tylnej stronie losu i sprawdza czy wygrał nagrodę.

Każdy wygrany los należy zarejestrować w formularzu rejestracji losu, a my wyślemy nagrodę do zwycięzcy.

Cały dochód z loterii jest przeznaczony na fundusz św. Brata Alberta wspierający rozwój talentów podopiecznych Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Wysyłamy losy po całej Polsce.

 

Do wygrania atrakcyjne nagrody:
– mały sprzęt AGD (opiekacze, blendery, miksery, tostery)

– powerbanki

– słuchawki

 

Regulamin loterii

 CEL LOTERII

Organizatorem Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, a środki zebrane z loterii są przeznaczone na fundusz św. Brata Alberta wspierający rozwój talentów naszych podopiecznych.

Długo myśleliśmy nad ciekawym „pomysłem na pomaganie”. Chcieliśmy, aby pomaganie dawało również większą radość naszym darczyńcom. Stąd narodził się pomysł na Charytatywną Fantową Loterię Ślubną, jest to przede wszystkim, okazja do podzielenia się swoim szczęściem z potrzebującymi, ale dla młodych par to również oryginalna propozycja na prezent dla gości weselnych, duże emocje przy zdrapywaniu losów oraz wyjątkowe, ręcznie wykonane ozdobne losy.

W 2019 roku sprzedaliśmy blisko 5 000 losów, dzięki temu mogliśmy m.in.:
– prowadzić zajęcia edukacyjne i wychowawcze dla dzieci;
– organizować korepetycje i pomoc w nauce;
– zapewnić codzienne posiłki;
– zorganizować wyjazdy i warsztaty edukacyjne;
– pokryć bieżące koszty funkcjonowania ośrodków (czynsz, woda, energia, itp.).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach to zajrzyj na stronę www.fsd.lublin.pl

Poprzednie edycje loterii