Miłością można się podzielić!


Paulina i Michał, szczęśliwa para nowożeńców, podczas swojego wesela udowodniła, że miłością można się podzielić. Gościom, którzy przybyli, aby wspólnie z nimi cieszyć się z zaślubinami, rozdali niesamowite i oryginalne prezenty – losy Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej. Podczas zdrapywania specjalnie zaprojektowane i dopasowane do wystroju uroczystości losów goście mieli niesamowitą radość, a niejednego spotkało duże zaskoczenie, ponieważ można było wygrać sprzęt AGD i elektronikę.

Młodzi małżonkowie postanowili pomóc dzieciom w ten nietypowy sposób, ponieważ w przeszłości sami doświadczyli wiele miłości i pomocy od innych osób i wiedzą, jak ważne w dzisiejszych czasach jest zaangażowanie społeczne. Paulina ponad 8 lat zaangażowana była w działania lubelskiej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, która niesie pomoc potrzebującym poprzez prowadzenie ośrodków wychowawczych dla dzieci i młodzieży.

– W czasie przygotowań do własnego ślubu postanowiliśmy pomóc podopiecznym Fundacji. Znam ludzi tam pracujących i od wielu lat śledzę działania Fundacji. Spodobał mi się ich nowa inicjatywa, więc zamówiliśmy losy w Loterii Ślubnej. – mówi Paulina, Pani Młoda.

Według Nowożeńców, loteria to nie tylko dobra okazja, aby wesprzeć cele charytatywne, ale też świetna dodatkowa atrakcja weselna. – Gościom bardzo spodobały się podziękowania w formie losu, wszyscy zdrapywali i od razu patrzyli, co wygrali – mówi Michał – Atutem jest też to, że jest dużo wzorów do wyboru w różnych stylach i kolorach, więc można dopasować podziękowania do całego wystroju wesela.

– Postanowiliśmy zaproponować parom narzeczonych coś oryginalnego i jednocześnie atrakcyjnego. Indywidualnie przygotowywane pod każde zamówienie losy są alternatywą dla modnych ostatnio upominków-podziękowań dla gości weselnych i jednocześnie pozwalają podzielić się swoim szczęściem z potrzebującymi – mówi Irena Cherevyk, pomysłodawczyni akcji. – Realizacja zamówienia trwa ok. 1 tygodnia, projekt zawsze konsultujemy indywidualnie, nagrody, czyli sprzęt AGD oraz elektronikę, wysyłamy bezpośrednio na wskazany przez zwycięzcę adres – dodaje. Loteria nie ma żadnych ograniczeń terytorialnych, losy trafiają na uroczystości weselne w całym Kraju. Każdy może na swoim weselu organizować taką loterię Ślubną i wesprzeć Fundację.